Who's Online

На сайті 64 гостей та відсутні користувачі

Привітання директора ВСП "УТЕФК КНТЕУ" Сергія Волощука з нагоди новорічних та Різдвяних свят!

Congrats_with_new_year.jpg

Батл з всесвітньої історії

Білий.jpg
В кінці першого семестру студенти-першокурсники з всесвітньої історії вивчають тему “Національні лідери країн Азії, Латинської Америки” у формі практичної роботи. Студенти обирають одного з запропонованих національних героїв та представляють його політичний портрет у довільній формі. Студентам було запропоновано сформувати команди, відзняти відео та влаштувати змагання між групами першокурсників.

Детальніше...

Національний тиждень читання

зображення_viber_2021-12-17_19-29-01-418.jpg
Впродовж тижня працівники відділу обслуговування Закарпатської обласної бібліотеки для дітей та юнацтва спільно із закарпатською письменницею Тетяною Мороляк провели ряд зустрічей поетичного пера "Поезія єднає серця" з студентами Ужгородського торговельно-економічного фахового коледжу КНТЕУ. Молоді запропонували ознайомитися з закарпатською поезією.

Детальніше...

Кулінарний квест та благодійна виставка різдвяної випічки

зображення_viber_2021-12-17_16-33-45-047.jpg
Оригінально відсвяткували завершення навчального семестру студенти відділення харчових технологій  ВСП "УТЕФК КНТЕУ". Студенти ІІ та ІІІ курсів взяли участь в інтелектуальному кулінарному квесті та організували благодійну
виставки різдвяної випічки.

Детальніше...

Година історії: «Чорнобиль. Трагедія. Подвиг»

зображення_viber_2021-12-17_11-06-53-357.jpg

14 грудня в Україні відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Адже саме у цей день, у далекому 1986 році, Україна та весь світ побачили результат згуртованої праці величезної кількості людей – об'єкт «Укриття». Це перша захисна споруда, яка дозволила пом’якшити згубний вплив мирного атома, що вийшов з-під контролю.

Детальніше...

День волонтера

зображення_viber_2021-12-09_12-21-24-393.jpg

До Дня волонтера студенти коледжу зустрічалися з керівником громадської організації "Наше рідне Закарпаття" Ольгою Михайлівною Костянець. Організація сприяє професійній перекваліфікації військових,   соціальній та психологічній адаптаціяї ветеранів та членів їхніх родин,  сімей загиблих. Ольга Михайлівна розповіла про волонтерську діяльність. Переглянули фото волонтерських буднів. Студенти мали змогу задати питання.

Детальніше...