Who's Online

На сайті 73 гостей та відсутні користувачі

ВСП "УТЕФК ДТЕУ" запрошує на навчання!

зображення_viber_2022-06-01_16-07-31-943.jpg

Запрошуємо до нас на навчання всіх, хто бажає не просто здобути освіту, а ще й провести студентський період активно, цікаво і у родинному колі!

Детальніше...

День вишиванки - 2022

До Дня вишиванки студенти і викладачі коледжу підготували і провели низку заходів:

                                                       (викладач Марія Сивоус)
 
                                                   (викладач Ярослава Барзул)
 
День_вишиванки_2022.jpg

Очевидним є той факт, що подібні заходи покликані збагачувати знання про українську культуру, підсилювати значимість і оригінальність національного вбрання, виховувати громадянські і патріотичні почуття. Студенти в черговий раз довели, що їм небайдужа доля України. Перемога буде за нами!

ВСП "УТЕФК ДТЕУ" вітає з Днем вишиванки!

День_вишиванки_19.05.2022.jpg

Вишиванка генетичний код українців. Символ віри, надії, любові. Символ сміливості, боротьби та перемог. Вишиванка єднає українців та друзів України по всьому світу. Вишиванка духовна броня українців, наша історія, традиції та віра, виткані на полотні сакральними символами.

Детальніше...

Кулінарний фронт

Cuc1.jpg

Новий етап російсько-української війни, що розпочався 24 лютого, став складним випробуванням для всіх українців. В цей не простий час, як ніколи, необхідне відчуття підтримки, взаємодопомоги, спільної праці, кожного на своєму фронті. Тільки в єдності наша сила.

Детальніше...

«Війна і міф»: у коледжі вшановували пам’ять жертв Другої світової війни та згадували головні міфи радянської пропаганди

day1.jpg

Восьмий рік поспіль Україна впроваджує європейський підхід до пам’яті про Другу світову війну. Ми вшановуємо всіх борців із нацизмом та всіх жертв цього кривавого конфлікту. Цього року Україна відзначає пам’ятні дні в умовах повномасштабної військової агресії росії, яка супроводжується вчиненням воєнних злочинів, численними порушеннями міжнародних конвенцій. росія системно перекручує та маніпулює моральним спадком учасників Другої світової війни. Тому для нас важливим є дистанціювання від радянських і кремлівських міфів, вміння їх вирізняти, щоб здобувати перевагу і в інформаційній війні.

Детальніше...

«Небратні: історія російсько-українських відносин та руйнування головних фейків ворожої пропаганди»

Небратні1.jpg

Триває повномасштабне вторгнення військ російської федерації в Україну, ударів завдано практично по всіх регіонах, гинуть тисячі мирних мешканців, нищаться об’єкти інфраструктури, у вогні зникають безцінні пам’ятки мистецтва, ворог люто і безжально творить воєнні злочини на території України.

Детальніше...